Melkor

Věříte nějaké konspirační teorii?

Které?

Odpovědi
zzzzz

Žádné, já jsem člověk, který potřebuje mít důkazy.

anonym

Poslední dobou mám pocit že jsou čím dál lepší a upřímnější než oficiální…

Stingo

Když se nad tím člověk zamyslí, jak je jednoduchý oblbnout masu prostřednictvím médií, tak už me nic nepřekvapí.

led

hmm, neviem neviem, či…
ale jednu prezradím:
isté znaky sa rozhodli spojiť v jeden spoločný znak, ktorý pomaly naberal silu… Volal, presviedčal aj iné znaky a spoločenstva, nech sa pripoja, dal im dokonca právo na sebaurčenie, odísť zo zväzku, kedy sa im zachce. Pomaly mohutnel a energie na svoje udržiavanie pomaly strácal. Zbytky bývalých znakov sa rozhodli v záujme svojej záchrany zo Znaku vyskočiť…„keby som vám to povedal, musel by som vás zabiť.“
…prepáčte prerušenie textu, ale ako by som takéto niečo mohla dopustiť…

marketa54321

Každá konspirační teorie má podle mého názoru nějaký pravdivý základ a na něj jsou nabaleny paranoidní myšlenky jejich autorů… Viz. Bilderberg – existuje, opravdu jde o lidi, kteří mají velkou moc a jakýmsi způsobem asi určují, co se stane, ale nevěřím, že jde o ilumináty apod., tak jako pověst o místech „smrti“ na zemi, kde se lidé ztrácí, onemocní – většinou jde o podzemní labyrinty, vysokou radiaci…atd.