tojsemjá

Věříte na „život po životě?“

A jestli ano,tak proč-máte tuto víru něčím konkrétním podloženou?

Nejlepší odpověď
quentos

věřím, ale právě protože je to o víře, podložit se to nedá. Souvisí to s existencí duše – „něco“ přece musí to naše pouhé „maso“ oživovat", a když zemřeme, „někam“ se „to“ zas logicky musí přemístit.

Otázka už tu padla několikrát, viz dkazy pro další odpovědi.

www.odpovedi.cz/o­tazky/myslite-si-ze-existuje-posmrtny-zivot

www.odpovedi.cz/o­tazky/zivot-po-zivote-posmrtny-zivot

www.odpovedi.cz/o­tazky/existuje-posmrtny-zivot

Další odpovědi
anonym

Asi jako když v divadle doufáme, že krátce po uzavření opony za skvěle odehraným představením, příjde „nekonečný“ přídavek 🙂 ?

… ne, opravdu nevím. Jen tuším že je lepší, snažit se zlepšit Tenhle život a pokud to půjde jen půjde, zpříjemnit ho i někomu jinému 🙂

… nedoufat moc v přísliby, zvláště ne ty, které jsou zjevně za hranicí logiky v „říši fantazií a pohádek“.

anonym

Těžko říct. Ale myšlení je vlastně energie.
Ta nezmizí.Promění se.

BEAES

Ano věřím.

Velbloud

Věřím, že prostě dostanu na starost další tělo po smrti.

ladyhawke

Jistě, pokud připustíme existenci času tak, jak je všeobecně vnímán.

Toruk

Ano. Život je nekonečný. Smrt je jen jako noc/ spánek mezi dny.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/verite-na-posmrtny-zivot