Deli

Věříte na zázraky?

Já po dnešku ano, společně pečená buchta i maso si ponechaly svá aromata, buchta krásně voní a maso (pečené s cibulí, rajčaty, sýrem a česnekem) také nevoní vanilkou!
Je pravda, že buchta byla dřív, takže společné pečení trvalo tak 30 minut, pak se maso ještě 30 dopékalo.

Tak díky všem, co mi drželi palečky!

Příště ale raději jedno po druhém, co kdyby to tak dobře už nedopadlo…

Nejlepší odpověď
anonym

Ja verim a dokonce se mi i deji. :-p -iv-

Další odpovědi
Drap

Myšlením jsem materialista , ale i zázraky se stávájí. A stěma buchtama to snad ani zázrak neni, mjinak to dopadnout nemohlo.

arygnoc

raději už ne.

hanny 2

Klidně bych to riskla znovu,když se to jednou tak krásně povedlo!
A na takové malé zázraky věřím.

dědapetr

Takže dobré chutnání na tom zázraku kulinářského umění.