Avatar uživatele
Elisabetth

Věříte na zázraky?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? BENYTA, iceT, Mousinek před 4799 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Ne, nevěřím, jsou to blbosti.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

Ne, nevěřím, jsou to blbosti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ano.

můj největší zázrak byl že se mi narodili dva krásní kluci,to už zázrak je

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

Ano.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
poa.li

Ano.

Věřím, nicméně je mi jasné, že se jedná „jen“ o velmi vzácné shody okolností..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Trochu, jen na něco.

Zázrak je, že na túto otázku vôbec odpovedám 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mousinek

Ano.

pro mě je zázrak vznik života.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Ano.

Ano, sám jsem totiž příkladem zázraku. Abychom si rozuměli, nechválím se, ale jde o to, že mi lékaři při narození nedávali šanci na přežití. A když už, tak prý maximálně jako „ležákovi v ústavu“. Pak už jim jen padala čelist údivem – naposledy po zprávě o mých studiích na VŠ.
Museli připustit, že šlo o zázrak – a když už to připustí lékař, je už hodně co říct…
Zázraky se nám v životě dějí běžně a bohužel je dost lidí považuje za samozřejmosti. Nakopat je za to do řiti. Zázrakem je každé zrození dítěte a každé nalezení životního partnera. Kdo nevěří, zde jsou statistiky: je nás na světě přes šest miliard a vědci spočítali, že každý máme mezi lidským pokolením cca 135 potenciálních životních partnerů. Jaká je pravděpodobnost, že mezi šesti miliardami (vlastně třemi – jelikož se většinou orientujeme jen na jedno pohlaví) natrefím na jednoho ze 135? Mizivá, na to nemusím být matematik…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nikolkap

Ano.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Aším

Trochu, jen na něco.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

Quentos,
podľa vašej informácie, v športke je väčšia šanca na výhru. Ako to, že sa nám podarí „vyhrať“ životného partnera… To je ten zázrak?
.-)

před 4798 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
quentos

… a ne? Řekla jste to teď sama… ve sportce vyhrají jen ohromní šťastlivci, zatímco životního partnera si najde většina lidí. Přitom podle zákonů pravděpodobnosti by to mělo být přinejmenším naopak.
Ještě pořád vám to nepřipadá jako zázrak?

před 4798 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

máte palček od mňa

před 4797 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek