Elisabetth

Věříte na zázraky?

Odpovědi
anonym

Ne, nevěřím, jsou to blbosti.

hanulka11

Ne, nevěřím, jsou to blbosti.

anonym

Ano.

můj největší zázrak byl že se mi narodili dva krásní kluci,to už zázrak je

Miroslavst

Ano.

poa.li

Ano.

Věřím, nicméně je mi jasné, že se jedná „jen“ o velmi vzácné shody okolností..

led

Trochu, jen na něco.

Zázrak je, že na túto otázku vôbec odpovedám 🙂

Mousinek

Ano.

pro mě je zázrak vznik života.

quentos

Ano.

Ano, sám jsem totiž příkladem zázraku. Abychom si rozuměli, nechválím se, ale jde o to, že mi lékaři při narození nedávali šanci na přežití. A když už, tak prý maximálně jako „ležákovi v ústavu“. Pak už jim jen padala čelist údivem – naposledy po zprávě o mých studiích na VŠ.
Museli připustit, že šlo o zázrak – a když už to připustí lékař, je už hodně co říct…
Zázraky se nám v životě dějí běžně a bohužel je dost lidí považuje za samozřejmosti. Nakopat je za to do řiti. Zázrakem je každé zrození dítěte a každé nalezení životního partnera. Kdo nevěří, zde jsou statistiky: je nás na světě přes šest miliard a vědci spočítali, že každý máme mezi lidským pokolením cca 135 potenciálních životních partnerů. Jaká je pravděpodobnost, že mezi šesti miliardami (vlastně třemi – jelikož se většinou orientujeme jen na jedno pohlaví) natrefím na jednoho ze 135? Mizivá, na to nemusím být matematik…

nikolkap

Ano.

Aším

Trochu, jen na něco.

led

Quentos,
podľa vašej informácie, v športke je väčšia šanca na výhru. Ako to, že sa nám podarí „vyhrať“ životného partnera… To je ten zázrak?
.-)

quentos

… a ne? Řekla jste to teď sama… ve sportce vyhrají jen ohromní šťastlivci, zatímco životního partnera si najde většina lidí. Přitom podle zákonů pravděpodobnosti by to mělo být přinejmenším naopak.
Ještě pořád vám to nepřipadá jako zázrak?

led

máte palček od mňa