TrpaslikLuc

Věříte v zákon přitažlivosti?

Myslíte, že to na co myslíme, ať je to pozitivní nebo negativní, se odráží někam do vesmíru a pak zpátky do našeho života?

Nejlepší odpověď
Drap

Ano, podle starého českého přísloví. Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá. Jestli se to odráží ve vesmíru , nebo někde jinde, to netuším.

Další odpovědi
nyjono

Jistě, že jo. Je to už mnohokrát ověřeno.

KatkatkaW

Ne, ale neznamená to, že se budu chovat a myslet jako hovado.

pusinka50

Takovéto otázky sem raději nepiš, zdejší komunita horuje spíš pro zákony fyziky než pro duchovno. Má odpověď je ano, je to pohyb neviditelných energií, i myšlenka se může zhmotnit, negativní myšlení přináší jen další problémy, takže pozitivně myslet a nepřát nikomu nic špatného, aby se to neobrátilo proti tobě