LuK4S3k CZ

Věříte na to že střepy přinášejí štěstí ?

Já jo nemohl jsem udělat jednu hru tak jsem to skončil protože jsem to dělal už asi 56× pak jsem si šel pro talíř a omylem jsem jeden rozbil tak jsem si řekl že to nevadí že střepy nosí štěstí. Pak jsem se vrátil k počítači a řekl si že to ještě jednou zkusím a hned na první pokus se to povedlo :D

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
iceT

Ano

ale nesmí to být střepy zrcadla,to je totiž sedm let neštěstí

Další odpovědi
briketka10

Ne

já rozbila velké zrcadlo a
nekecám měla jsem 7let
velkého neštěstí, jak ve
zdraví, lásce v zaměstnání bůů..

pl4toon

Ano

Víra hory přenáší. A naděje umírá poslední. A že střepy přinášejí štěstí? Zcela určitě. Jinak bych byl totiž hrozně naštvanej, že musím pro smeták a lopatku jen proto, že jsem nešika :)

Poklička

Ano

Konan-Pain

Ne

Doplňuji:
Věřím v to, že všechno je jen náhoda.

Orange

Ne

Viki super

Trochu

marci1

Ano

Doplňuji:
Když budeme věřit, že ano, tak nám určitě štěstí přinese. Každou chvíli nás potká štěstí, malé nebo velké, ale ke štěstí stačí i malinkaté štěstíčko.

Reezo

Ne

není nic jako štěstí nebo náhoda, všechno má svůj průběh s tím, že člověk to může do jisté míry ovlivňovat. stejně to funguje i ve vztahu. Člověk musí sám konat, aby ten vztah byl zajímavější třeba, protože samo od sebe to nepříjde, když má člověk tichou partnerku. Nějaká situace se nemůže odvíjet přeci od rozbitého talíře, ale někdy se to tak může zdát 🙂

nonnel

Jiná odpověď

Já si myslím, že sklenářům určitě.

annas

Ad Briketka. U zrcadla to neplatí. Rozbité zrcadlo = neštěstí.

annas

Nevšimla jsem si, že se o tom zmínila IceT.