Jahodinx

Věříte na to že náhody neexistují??

Nejlepší odpověď
mosoj

Proč bych tomu měl věřit, Existuje celé vědecké a filosofické učení které se nahodilými jevy zabývá.

http://www.co­jeco.cz/index­.php?s_term=&s_lan­g=2&detail=1&id_des­c=19404

Další odpovědi
anonym

Nevěřím, že náhody nejsou – spíše si naopak myslím, že všechno je dílem náhody.
Doplňuji:
Naopak moc nevěřím ve štěstí a už vůbec ne v osud. Různé náhody nás provázejí celý život a vlastně ani nevíme, co všechno vlastně mohlo být jinak. Právě proto je život pestrý a nepředvídatelný.

Alesh

Kdysi jsem slyšel nádhernou definici náhody, o kterou se teď s vámi podělím. 😉

Náhoda je nepoznaná příčina.

M.

Tak částečně.
I když podle mě je to tak, že co se má stát, tak se stane.

sevos

Jasně že jo.
Doplňuji:
Existují.

SimakPida

Věřim že existují,takže odpověď na otázku je ne nevěřím.

Děda Louda

Věřím a nejsem sám. Shoduji se v tomto přesvědčení s panem Murphym.