WeeBear

Věříte na reinkarnaci? Nebo co si o ní myslíte?

Věříte na to, že se po životě převtělujeme do života někoho dalšího? Ať už zvířete, nebo jiného člověka, nebo třeba na jinou planetu? A i kdyby ne, jaký máte na reinkarnaci názor.

Myslíte, že se po smrti rozplyneme a nic nebude, nebo že naše cesta pokračuje od nekonečna k nekonečnu?

Nejlepší odpověď
annas

Zajímají-li vás i starší odpovědi, projděte si odkaz. Tato otázka již byla několikrát vložená.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­151&q=reinkar­nace&sa=Vyhle­dat

Další odpovědi
lukas.zmizik

jak sem byl maly, veril sem, ze kdyz nekdo zaslapne brouka, bude v pristim zivote ten brouk…

a pak sme se ve skole ucili o molekulach a atomech… molekuly se mne strasne libily, takove male kulicky…tak sem si predstavoval, ze ty kulicky sou vlastne planety a ze na nich existuje podobny zivot, jako u nas na zemi…

a taky, ze nase zemekoule je jakoby jeden atom a ze pak tim padem existuji jeste vetsi deti nez sme my…

aramah

Ne nevěřím.

lexx

Moc neveřím akorát mně přijde líto že veškeré nastřádané informace a poznatky celého života (škola, studie, praxe…) okamžikem biologické smrti přijdou vniveč.
Přitom obsah paměti PC (například) můžete bezpečně zálohovat a počítač vyhodit, data se naztratí a mohou použít jinde na novém stroji. Zajimavá analogie, což ?

hanulka11

Na nic takového nevěřím.

marťa382

Ne, nevěřím na ni.Myslím si,že když člověk umře, je konec.Tělo se rozpadne a duše už neputuje nikam do nekonečna.

jendahun

Spíš věřím.
Za 1)bylo by krásné,kdyby všichni věřili a dodržovali tím pádem ahinsu.
Za 2)o světě,živo­tě,vesmíru víme zatím ho…objevují se nové poznatky,nové objevy,zkoumá se tajemství a složení hmoty i energie.Proč by si dala jinak ?příroda? takovou práci vytvořit něco tak složitého jako je člověk,nebo jiné organismy a pak to nechala umřít a shnít?Možná nevěřím v převtělování,ale věřím v transformaci duše v nějakou kosmickou energii,nebo kosmickou inteligenci.

Vlk-Gabriela

Smrti se sice obávám, ale na reinkarnaci nebo něco posmrtného nevěřím. Raději se znažím prožívat život naplno a černé myšlenky zahánět do ztracena.