bolak

Věříte na prokletí?

Otázku brzy doplním podotázkou, až odpovíte, takže prozatím nedoplňujte svoje odpovědi. Nechte si tam místo na zákusek :)
Doplňuji:
Kdyby existoval film, o kterém by koloval mýtus že je prokletej a že prozatím každý kdo ho shlédl do roka zemřel, a ten film se vám čirou náhodou dostal do ruky, podívali byste se na něj třeba s rodinou, s dětmi?

Nejlepší odpověď
Damiana

Stejně tak jako v dobro a v lásku, „věřím“ i v lidskou zášť a zlobu. Pak se prokletí ani nemusí vyslovit, neboť někdo dokáže druhého ničit systematicky a dlouhodobě. Tím, jak je nasáklý hnusem a nenávistí je prokletý nakonec nejvíc on sám.

Další odpovědi
Orange

Jasně že ne, stejně jako na další podobné hovadiny… osud, horoskop atd.
Doplňuji:
EDIT: Ne. Vím, že si protiřečím. Ale jde o to, že mozek není 100% racionální a zbytečně by mi to přidělalo neoprávněné starosti.

briketka10

nevěřím
Doplňuji:
http://www.csfd­.cz/film/1639-drakula/
skoukla jsem znovu film Dracula po
dlouhé době, ale nepamatuju si jestli
tam bylo nějaké prokletí snad ano..
moc se mi líbí hudba v něm
album mám nahrané a smutný konec

beer

NE, umím racionálně přemýšlet ))

Drap

Jasně že věřím a umím i proklínat. Dávej si na mně pozor !
Doplňuji:
Určitě. Když umím proklínat, umím i cizí kletbu smazat

aramah

Myslíš jako vtom filmu KRUH?
Kdo na to kouk zemřel, ne já nevěřím ale manžel ano, například ho bolí hlava a hádej kdo za to může, sousedka.
Která ho uhranula,dost mi stím štve 🙂

badisko

no rekneme to tak …verim ze vse co udelam dobreho ci spatneho se mi vrati…

anonym

Na samotné prokletí nevěřím, ale člověk už jeho vyřčením může napáchat dost škod.
Doplňuji:
Tak na takový prokletý film bych se podívala čistě ze zvědavosti.

Nykki

No já ano.. A také když mi něco nejde,tak si zarýmuju nějakou básničku a sama sebe se snažím tím kouzlem ovlivnit… Ale já to myslím fakt vážně .. ne ironicky..

AndreiRanger

Prokletí je jen slovo a byť se může zdát, že občas funguje, je to pouze tím, že „prokletí“ lidé jednají podvědomě (pokud na takové věci věří) velmi stresovitě, dělají chyby, následkem čehož dochází k různým nepříjemnostem.

Larissa

Někdy je strach větší než samotné nebezpečí…

led

Jediné prekliatie je, ak sa vaše meno (nemyslím konkrétne bolaka) dostane do „Čiernej knihy zakázaných mien“. Tá kniha, aj keď oficiálne nejestvuje je ,známa snáď viacej ako Harry Potter… Dokáže totálne zničiť človeka i jeho okolie. Sprevádza nás už od čias predhistorického človeka. Svorne ju všetci, čo sa do nej dostanú preklínajú. Ale dodnes ju nikto nevidel.
Taký film je proti nej len slabý odvar.

huxa

ano věřím, hlavně na krokletí od cigánek… brrrr

anonym

Věřím, a dokonce před lety jeden člověk proklel mě a dodnes nesu následky.

pusinka50

Věřím…a myslím, že někdo proklel mě…a chystám se na čarodějnický obřad, ve kterém se prokletí zbavím

Tom20

Tak za sebe bych řekl,že nevěřím v něj tolik,abych v něm opravdu cítil něco hrozivého,na druhou stranu bych si z toho srandu také nedělal :D
Jak řekl beer,že racionálně přemýšlí,tak já zas až tak možná ne :D
Doplňuji:
Určitě být proklet,aspoń ten špatný pocit bych měl :D

SonsyMite

http://www.you­tube.com/watch?v=U­XY_c-hVTtw
0:45
To je prokleti

briketka10

jo zkoukla 100% !!
Aramah já tě mám jen v kontaktech vždyť víš nám
se furt nedaří spojit já si tě odeberu požádej mě
znovu o kontakt a já si tě přdám, jestli to půjde,
ale nevím, jestli máš otevřený profil já teď do
tvýho vidím ..

briketka10

bolaku ty máš otázky !
o jakém filmu se to tvrdí, kdo ho dostal do ruky snad né TY ??
navíc víš, že nemám ani děti jen Ufíka kočičáka a ten se občas
bojí se mnou u nějakého filmu :(

bolak

takže bys ho zkoukla? i přesto jaký má „recenze“? :)

bolak

Ale pořád ste mi neodpověděli na moji druhou otázku :)

Pokud byste dostali film o kterém se tvrdí že je prokletý do ruky, film jež (jehož, jenž, juž, jojo) vidělo jen několik lidí a všichni do jednoho roka po shlédnutí zemřeli, pustili byste si ho? A pustili byste ho i svým dětem?

briketka10

jo tak Dracula proklel přímo boha jdu si ten film
znovu stáhnout úplně se mi vymazal z paměti :((
už se na něj těším :D

bolak

aramah: já sem taky prokletej, zmizel sem ti z následovníků a teď ti nemůžu psát :(

v tom má prsty taky sousedka? :)

aramah

Asi jo kdo jinej, baba jedna vošklivá:-)
A já proč mi nikdo nepíše ☹

interní pošta je kdispozici, to sem zvědavá kdo z vás mi napíše 🙂

manon

Tomu nerozumím, proč bys aramah nemohl psát – zmizet z následovníků přece neznamená zmizet z kontaktů, nebo jo? Ledaže by Tě zablokovala, ne?

bolak

Jasně že znamená.

následovníci = lidi co následují tvoje otázky
kontakty = lidi které následuješ ty

Když má někdo uzavřenej profil, nemůžeš mu poslat zprávu dokuď si tě něpřidá mezi své následovníky. Aspoň teda myslím.

manon

Hmmm. Takže když jsi byl přidanej u někoho v následovnících, ale pak si Tě někdo odebere, tak šlus se psaním u zavřeného profilu?

manon

Zamotals mi to :(

bolak

Přesně tak, dokonce i když ho máš přidanýho ty, ve svých následovnících (a on to povolí) tak tě to tu zprávu nechá napsat, ale při odeslání ti to vyhodí hlášku „zpráva nebyla odeslána“.

trapas..

manon

A co se s tím dá dělat?

bolak

čekat až aramah dostane rozum :D

manon

No jenže jak takové „dostane rozum“ dle Tvých představ vypadá? Aramah je podle mne rozumná až dost :)

bolak

Né, tak s tím se prostě nedá dělat nic, psal sem to loni admiminům, to je tak asi všechno co můžeme. Jinak komunikovat přes email, dřív přece tu taky pošta nebyla a dalo se přežít..je to klasika, čím víc máme, tím víc sme nespokojený :)

manon

tak to je lapsus, žejo ? A kdyby byl profil odemčený?

manon

Myslím, kdyby ho dotyčný na chvíli otevřel a pak znovu zavřel.

briketka10

místo na zákusek si nechávám a kde je
to doplnění budeme čekat do zítra :O