Pokročilý

Věříte na povahu podle znamení?

Můj brácha a děda jsou Býci, a jde to hodně poznat.. Jedna moje kamarádka je taky Býk, a vubec to na ni podle povahy nesedí - no je málokdy.. Je to celkem zajímavé, že lidi se dají třídit jen do 12 znamení..;)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ano věřím,většinou "to sedí",a když ne,je to výjimka a ta přece potvrzuje pravidlo!

Další odpovědi:

Pokročilý

Mám jak kdy povahu všech znamení a to i různě nakombinovanou... Lidi se do 12 skupin rozšoupat nedaj... Já sem v panně a vůbec to na mě nesedí... Kamarád tomu věřil až moc a pak se kvůli tomu se mnou přestal bavit, takže... Horoskopy mi můžou... ;-)

Zlatý

Povaha člověka je ovlivněna více aspekty,než jen tím,v jakém znamení se člověk narodil.

Jestli na začátku nebo na konci cyklu,v kolik hodin a podobně....http://koli.webzdarma.cz/

Zlatý

Moje povahové rysy a vlastnosti vpodstatě odpovídají znakům znamení, v němž jsem se narodila. Ale jde o horoskopy, které pocházejí od astrologů.

Bronzový

Většinou jsou horoskopy psané tak nějak od všeho kousek a na každého padne něco.

Zlatý

Nedávno jsem si v mém horoskopu přečetla svou charakteristiku a co je tam napsáno je pravda.Jsem bojový tip když se do něčeho pustím vše dotahuji do konce.Nemám ráda agresivitu ráda pomáhám jiným takže ano věřím.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4396
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.