Kachninka :P

Věříte na povahu podle znamení?

Můj brácha a děda jsou Býci, a jde to hodně poznat.. Jedna moje kamarádka je taky Býk, a vubec to na ni podle povahy nesedí – no je málokdy.. Je to celkem zajímavé, že lidi se dají třídit jen do 12 znamení..;)

Nejlepší odpověď
hanny 2

Ano věřím,většinou „to sedí“,a když ne,je to výjimka a ta přece potvrzuje pravidlo!

Další odpovědi
Dom Tailor

Mám jak kdy povahu všech znamení a to i různě nakombinovanou… Lidi se do 12 skupin rozšoupat nedaj… Já sem v panně a vůbec to na mě nesedí… Kamarád tomu věřil až moc a pak se kvůli tomu se mnou přestal bavit, takže… Horoskopy mi můžou… 😉

iceT

Povaha člověka je ovlivněna více aspekty,než jen tím,v jakém znamení se člověk narodil.

Jestli na začátku nebo na konci cyklu,v kolik hodin a podobně…http://ko­li.webzdarma.cz/

annas

Moje povahové rysy a vlastnosti vpodstatě odpovídají znakům znamení, v němž jsem se narodila. Ale jde o horoskopy, které pocházejí od astrologů.

zdeny

Většinou jsou horoskopy psané tak nějak od všeho kousek a na každého padne něco.

panenka

Nedávno jsem si v mém horoskopu přečetla svou charakteristiku a co je tam napsáno je pravda.Jsem bojový tip když se do něčeho pustím vše dotahuji do konce.Nemám ráda agresivitu ráda pomáhám jiným takže ano věřím.