Avatar uživatele
Kachninka :P

Věříte na povahu podle znamení?

Můj brácha a děda jsou Býci, a jde to hodně poznat.. Jedna moje kamarádka je taky Býk, a vubec to na ni podle povahy nesedí – no je málokdy.. Je to celkem zajímavé, že lidi se dají třídit jen do 12 znamení..;)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? iceT, hanny 2 před 4763 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanny 2

Ano věřím,většinou „to sedí“,a když ne,je to výjimka a ta přece potvrzuje pravidlo!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Dom Tailor

Mám jak kdy povahu všech znamení a to i různě nakombinovanou… Lidi se do 12 skupin rozšoupat nedaj… Já sem v panně a vůbec to na mě nesedí… Kamarád tomu věřil až moc a pak se kvůli tomu se mnou přestal bavit, takže… Horoskopy mi můžou… 😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

Povaha člověka je ovlivněna více aspekty,než jen tím,v jakém znamení se člověk narodil.

Jestli na začátku nebo na konci cyklu,v kolik hodin a podobně…http://ko­li.webzdarma.cz/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
annas

Moje povahové rysy a vlastnosti vpodstatě odpovídají znakům znamení, v němž jsem se narodila. Ale jde o horoskopy, které pocházejí od astrologů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zdeny

Většinou jsou horoskopy psané tak nějak od všeho kousek a na každého padne něco.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Nedávno jsem si v mém horoskopu přečetla svou charakteristiku a co je tam napsáno je pravda.Jsem bojový tip když se do něčeho pustím vše dotahuji do konce.Nemám ráda agresivitu ráda pomáhám jiným takže ano věřím.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek