alvin

Věříte na pátek 13.?

Nejlepší odpověď
Agneta

Ano, je to můj šťastný den. Prostě kdybych si tento den vsadila, tak mám určitě první cenu…nebo jak bych to ještě popsala…
Teď při letu do Skotska jsem seděla ve 14. řadě, ale měla to být 13. – ta totiž chyběla, byla jen 12. a 14…:DDD

Další odpovědi
mosol

A nejhorší to je, když to vyjde na Silvestra

mokrygorky

Věřím, že je pátek a datum je 13. To je vše.
Na blbosti ohledně špatného dne nevěřím. Jaké si to uděláš, takové to máš..

marci1

Ne. V tento den se mi stávají věci úplně v pohodě. Je to den jako jiný. 🙂

Mravenec

Jasně, nejlepší den. 😁
Nikdy se nic dobrého ani špatného nestalo.

anonym

Věřím, proč ne,i když se sice nepravidelně vyskytuje v kalendáři.

Tak to se, Jugare, potom nedivím, že máš celý život takovou smůlu, pech a samé záporné věci, které tě životem doprovází. ☹

orwell

Ano věřím, asi tak jako na čtvrtek 12.

anonym

ano, na základce jsem dostával tak dvě poznámky týdně., když byl pátek 13tého, tak jsem dostal dvě v jeden den

Lamalam

Nevěřím.

Mc Merkurion

ne a jo,je to pro mě šťastné číslo,ale kdyby něco nevyšlo,tak to mám na co svést: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jake-bylo-datum-vasi-svatby

anonym

Ano ,věřím,jsem se v tento den narodil…