Krčálek

Věříte na paralerní světy?

Odpovědi
jendahun

Proč ne? Sny můžou být klidně vzpomínky na život v paralelních světech.Existuje antihmota,to je skutečnost – proč by nemohl být antisvět podobný našemu.Kdo ví,co je třeba k rovnováze ve vesmíru?

pusinka50

Podle zákonů fyziky je hmota tvořena atomy a molekulami, čili vše, co je okolo nás hmotného, je tvořeno atomy, čili i my a naše těla a duše, čili vše hmotné kolem nás je stvořeno z energie, proč neuvěřit, že existujeme na paralelní příčce života a že jsme se zhmotnili v tom životě, který jsme si zvolili, že neexistuje minulost ani budoucnost, existuje jen přítomnost, že my jsme „jen“ energie a můžeme ovlivnit svou pozitivní energií a pozitivním myšlením svůj vlastní život teď a tady…atd. atd.