Wareg

Věříte na osudovou lásku?

Věříte na osudovou lásku? – člověka, který Vám převrátí život a je jedno, jestli spolu budete, nebo se prostě jenom mihnete vedle sebe, aniž by z toho cokoliv bylo…?

Nejlepší odpověď
quentos

ano, kdyby ne, to už bych tu nebyl. Jen si říkám, už aby to bylo…

to Jakub: to máš ze sebe? To bych tesal do kamene ;{)=

Další odpovědi
Jakub

Osudová láska trvá přesně do toho okamžiku, kdy zjistíte, že jste se spletli. Takže věřím.

Nuk nuk

Ona je otázka, co to je ta „osudová láska“. Někdo tím myslí tu poslední – ať už to dopadne dobře a ti dva spolu zůstanou nebo se spálí natolik, že už se bojí do jiného vztahu vstoupit. Ale můžete tím myslet i lásku, která nějak zásadně ovlivnila Váš život.

Potkala jsem obojí. Výsledek toho prvého mám doma :D a věřím, že je skutečně poslední a vydrží až dokonce (kdybych tomu nevěřila, tak bych do toho nešla).
Druhý případ, z toho nakonec nic nebylo – naštěstí pro mne…ale to je jiný, dlouhý příběh.

Michal

Věřím a prožil jsem ji.

Zdroj: život

-

co je to osudova laska? momentalni poblouzneni, dlouhodobe super fungujici vztah?
anebo clovek, ktery jakoby nejlepe sedi pro druheho v jeho zivote?
ve vse verim 🙂

anonym

Osudová? Asi každý se spálil,nebo spálí.Spíš tedy osudnou.

oskar

Ano věřim.

Lucimia

Ano věřím…