Plyšák

Věříte na osud,štěstí,duchy,an­děly,paranormál­ní jevy nebo na výklad z karet (např. tarot) ?

Ahoj,chtěla bych se vás zeptat,zda věříte na osud,štěstí,duchy,an­děly,paranormál­ní jevy,auru,kar­mu,život po životě nebo na výklad z karet.
Já osobně takovýmto věcem věřím.Myslím si,že existuje něco jako osud,který nám do života přivádí např. různé lidi,ale už je jen na nás jak je necháme projít našim životem.Věřím na duchy z vlastní zkušenosti.Věřím,že každý člověk má nějakého svého strážného anděla,věřím na paranormální jevy,na auru a i na karmu … věřím i na výklad z karet,který nám přesně nemůže říct co bude… ale může to naznačit a různé možnosti jak se s tím vypořádat. A věříte vy ?

Odpovědi
anonym

Osud je nevyspitatelný,ducho­vé a andělé jsou v nás i mimo nás,paranormální jevy a aura se mě netýkají,ale vím,že existují,posmrtný život pro mrtvého není a tarot je hra v začarovaném kruhu,která brzdí individuální vývoj jedince,ale na druhou stranu najdou se tací,kteří „zbrzdit“ potřebují třeba,aby neškodili víc,než je zdrávo.

lexx

všechno jsou to báchorky pro naivky, všechno je předurčeno předem od Velkého třesku až po Soudný den, lidi ? dyť jsou to loutky které hrajou divadlo (Fantomas)

arygnoc

keby som mal veriť na osud a iné hlúposti, to by som musel aspoň storočie v kuse kopať sudičky do predele, hneď, ako sa objavili u mojej kolísky.

všetko dobré, čo ma v živote stretlo, bolo a je vykúpené negatívnosťami, ktoré sa snáď nemôžu ani štatisticky odohrať – a predsa.

ak niečomu verím, tak tomu, že ten hajzlík hore sa musí za brucho popadať, ako sa na mne baví.
na kom sa bude baviť, keď sa raz posadím vedľa neho, to teda neviem.

😉

Meal

Ano.

arachis

ano,a když se někdy dívám na pořady/dokumenty o šamanech,najdu tam všechno, na co se bylo původně ptáno

anonym

arygnoc – Věřím v boha,ale nevěřím mu!

anonym

lexx -Jistě souhlasím,ale kolikrát,když slaboduchý člověk podlehne těm dogmatickým báchorkám,tak nemá na moc na výběr a ty báchorky co se vznášejí v éteru jsou kolikrát silnější,než jedinec,kterému nezbývá nic jinýho,než se nad sebou zamyslet a objevit v sobě jisté protilátky nebo přijmout svoji životní roli a věřit tomu co dělám s tím,že si to smysluplně dokážu odůvodnit a ne já nevím já muzikant já příliš spontánní člověk já teď démon…

anonym

…aneb všechno má svůj systém.