SajmonModer

Věříte na nadpřirozené bytosti? (duchy, víly, anděly atp.) …

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
beer

Ne

Další odpovědi
anonym

Ano

Já tak trošku věřím.Když jsem byl malý kluk,v noci jsem slyšel takový divné klepání na dveře od sklepa a na druhý den přišel telegram,že umřela babička.:-(

panenka

Ano

Věřím že tu někdo s náma je.Když se totiž s mojim manželem handrkujem nebo je škodolibý tak se např bouchne o linku zkrátka se mu něco vždy menšího stane takže věřím že tu někdo s náma je

anonym

Ne

poa.li

Ano

Věřím, že existují věci a děje pro které nemáme vysvětlení… Ale všechno, co existuje musí být přirozené. Slovo Nadpřirozené tedy nepoužívám…

urota

Ano

Zvláště když se dívám na nedělní otázky Václava Moravce,začínám tak věřím na veškeré nadpřirozené bytosti.Hlavně na čerty a ďábly.

iceT

Ano

jokyk

Ano

hanulka11

Ne

hanny 2

Ne

dědapetr

Ano

GM

Ano

Mucillinka

Ano

Ella

Ano

filva

Ano

Honzucha

Ano

Babsi

Ano

anonym

Ano

coco

Ano

anonym

Ne

Všechny nadpřirozené bytosti jsou jen vymyšlené lidmi.

koldy

Ano

něco nás vede abychom dělali kraviny které děláme, a to tak abychom nechcípli

jey

Ano

Definitivne ANO, jako napriklad ten maly kurva co mi sedi na rameni a kdykoli si pochvalim, tak me hned hned nejak cutne
Jey