Věříte na minulé životy nebo prožili jste klinickou smrt?

Věříte na minulé životy? Byli jste někdy zhypnotizováni a viděli některý ze svých minulých životů? Případně prožili jste klinickou smrt a měli jste pocity „cestování tunelem za světlem“. Ráda bych se dozvěděla, zda tady někdo takový je a jestli ho to nějak změnilo.

Nejlepší odpověď
infant

Mno ja rozhodně nevěřím těmn řečem typu. Byla tma a zima pak jsem uviděl onu ostavu a věděl jsem, že je to Ježíš, a blá blá blá… Tohle je blbost. Pokud vím, ještě se nestalo, aby o ješíši v klinické smrti vyprávěl třeba vyznavač islámu.

Jinak samozřejmě věřím tomu, že lidé v klinické smrti různě cestovali, ale je dosti pravděpodobné, že se o to postaralo jejich podvědomí.

Další odpovědi
anonym

Nevěřím.

anonym

nic z toho jsem neprožil.. naštěstí.. ale co se týče minulých životů, tak si myslím, že se to vyloučit určitě nedá.. sem sem si našel několik případů, kdy to bylo jasně prokazatelné.. narodilo se dítě a furt mělo divné sny a myšlenky.. až a se dopátrali rodiče k nějakému vojákovi z války.. a další..

-

znam cloveka, ktery klinickou smrt zazil. verim na to. ten clovek se pote hodne zmenil. odklon od kariery – rodina, deti… takze spise duchovno.