Avatar uživatele
oselik

Věříte na mimozemšťany??A jes­tli vás zajímá co je v oblasi 51(area 51)

Prosím, odpovídejte!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? AVATAR666 před 5151 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Každý se domnívá, že mimozemšťan musí být nějaký malý človíček. Můj názor je takový, že nemusí a klidně to může být cokoliv. Může to být brouk, může to být virus, prostě cokoli.
Může to být užitečná bakterie, může to být smrtelný virus.
Co je v oblasti area 51? Na google mapě je tam pár objektů, přistávací plocha a ostatní jsou jen dohady. Je to tak utajené místo, že možná ani sami nevědí co tam mají. Taky tam však může být prd a je to jen zástěrka a nějaké to „tajné“ místo je někde jinde a vlastně vůbec není tajné. a protože není tajné, nikoho to ani nezajímá.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mojitek

Na takovou nesmyslnou nahodu-ze by jsme byli jediní,cili nejakym zpusobem vyvolení- ja proste neverim.Nejsme (nebo nebyli)sami ani v nasi slunecni soustave,natoz v galaxii,ktera číta nepredstavitelne mnozstvi hvezd,planet,me­sicu…a uz vubec ne v celem vesmiru.Jenom proto,ze ET nezazvonil u mych dveri nebudu tvrdit,ze nic takoveho neni.Jenze lidi nevidi a neslysi…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
AVATAR666

area 51????

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Gorouš

Na pozemský život věřím a v mimozemšťany od malička. Nemůžeme existovat jediní v širém vesmíru. Akorat teď nevím, co je oblast 51 :(
Napište to prosím v doplněné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
afro.minerva

To, že by jsme byli ve vesmíru sami, tak to je holý nesmysl. Alespoň podle mého názoru. To, co je v oblasti 51 mě ovšem moc nebere. Co bych z toho měla, kdybych to věděla. Teda pokud vůbec nějaká oblast 51 existuje. Pokud ano, tak se už stejně asi jmenuje naprosto jinak a bude i naprosto někde jinde.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Misak22

To už tady bylo viz:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/existuje-mimozemsky-zivot

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Arnie123

AHOJ! Já měl vidění, že tam je plno letounů UFO a testují se tam mimozemské technologie, ale jak jsou únosy do UFO, tak je odnáší do oblasti 51 a dělají na nich pokusy.
P.S Musíme zasáhnout nebo se budou dít strašné věci.

před 4616 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek