oselik

Věříte na mimozemšťany??A jes­tli vás zajímá co je v oblasi 51(area 51)

Prosím, odpovídejte!

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Každý se domnívá, že mimozemšťan musí být nějaký malý človíček. Můj názor je takový, že nemusí a klidně to může být cokoliv. Může to být brouk, může to být virus, prostě cokoli.
Může to být užitečná bakterie, může to být smrtelný virus.
Co je v oblasti area 51? Na google mapě je tam pár objektů, přistávací plocha a ostatní jsou jen dohady. Je to tak utajené místo, že možná ani sami nevědí co tam mají. Taky tam však může být prd a je to jen zástěrka a nějaké to „tajné“ místo je někde jinde a vlastně vůbec není tajné. a protože není tajné, nikoho to ani nezajímá.

Další odpovědi
mojitek

Na takovou nesmyslnou nahodu-ze by jsme byli jediní,cili nejakym zpusobem vyvolení- ja proste neverim.Nejsme (nebo nebyli)sami ani v nasi slunecni soustave,natoz v galaxii,ktera číta nepredstavitelne mnozstvi hvezd,planet,me­sicu…a uz vubec ne v celem vesmiru.Jenom proto,ze ET nezazvonil u mych dveri nebudu tvrdit,ze nic takoveho neni.Jenze lidi nevidi a neslysi…

AVATAR666

area 51????

Gorouš

Na pozemský život věřím a v mimozemšťany od malička. Nemůžeme existovat jediní v širém vesmíru. Akorat teď nevím, co je oblast 51 :(
Napište to prosím v doplněné.

afro.minerva

To, že by jsme byli ve vesmíru sami, tak to je holý nesmysl. Alespoň podle mého názoru. To, co je v oblasti 51 mě ovšem moc nebere. Co bych z toho měla, kdybych to věděla. Teda pokud vůbec nějaká oblast 51 existuje. Pokud ano, tak se už stejně asi jmenuje naprosto jinak a bude i naprosto někde jinde.

Misak22

To už tady bylo viz:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/existuje-mimozemsky-zivot

Arnie123

AHOJ! Já měl vidění, že tam je plno letounů UFO a testují se tam mimozemské technologie, ale jak jsou únosy do UFO, tak je odnáší do oblasti 51 a dělají na nich pokusy.
P.S Musíme zasáhnout nebo se budou dít strašné věci.