Bronzový

Věříte na magii?

Věříte na magii? Na věštění z karet, křišťálové koule, kávového logru nebo čajové sedliny apod? Myslíte, že existuje něco mezi nebem a zemí, nebo považujete tohle všechno za šarlatánství a tahání člověka za nos?
Doplňuji:
Konečně vyhnat z baráku toho šotka, co mi neustále skovává šídla na šití. Už mě doooooohááááánííííí k šííííleeeenssstvíííí..... :-DDDDDDD

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

karty nelžou rozhodně; ostatní je takové pofidérní a nepřesné (ze sedliny a vosku se dá vykoukat prakticky cokoliv, záleží na individuální fantazii); ovšem ideální je, když má člověk ještě navrch věštecký dar (takových už jsem pár potkal)

Další odpovědi:

Jsou chvíle,kdy si myslím,že existuje něco jako
"spiknutí věcí."
Upadnou třeba zapalovač a při dopadu rána jako
z děla.Byl to asi výfuk.Rozsvítím v místnosti a
naproti přes ulici se rozsvítí reklama.Stůl,který nastavuje nohy...a pod.

jsem čaroděj co potřebuješ ?
NEVYHÁNĚJ ho v žádném případě násilím,upeč cukroví dej ho na zem a polohlasně šotka požádej aby Ti neškodil,cukroví tam nech přes noc,...ještě Ti může být i užitečný,
myslím,že i je ale nevšimla sis toho,tak se vzteká,..dál je možné,že Ti hrozí nějaké nebezpečí a snaží se tě chránit,zkus to s tím cukrovím a uvidíš,

hmm myslím že nějaka magie bude každý den se stane něco magického ne?

Bronzový

Já věřím kineziiologii a možná čtení z ruky. Tyto 2 věci mě přesvědčily. Karty nikoliv a ostatní jsem nezkoušela. Jo a vyvolání ducha mě taky nepřesvědčilo.

Stříbrný

Věřím,že je něco mezi nebem a zemí,ale že by se mi to zobrazovalo v kávové sedlině,tak tomu nevěřím.

Bronzový

Věřím.Existuje bílá a černá magie.S černou magií a vyvoláváním duchů vyvolávací tabulkou bych si rozhodně nic nezačínala.Ale logr to je blbost.

Bronzový

Věřím na paranormální jevy,věřím na posmrtný život,že člověk ani zvíře jen tak neumřou,že se s nima jednou zase setkáme.Pak na ufo,není přece možné aby jsme byly v celém vesmíru sami.Nevěřím na karty,kouli,kávovou sedlinu apod.

Bronzový

Jako zvědavá holka to mám ráda. Ráda si to i poslechnu, ale beru to s rezervou. 300kč nebo 99kč/min bych za to nedala, 50kč klidně.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 881
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 861
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.