Mortin

Věříte na druhé šance?

Například kdyby vás někdo podvedl, dali byste mu druhou šanci?

Nejlepší odpověď
Alesh

Co znamená podvedl? Jako, že by tě připravil o majetek nebo zahnul? To první je na „přesdržku“ a samozřejmě s takovým člověkem si již více nebudu mít co říct, ale záleží samozřejmě taky na stupni toho podvodu. Ten druhý případ (tj. nevěra) je lepší toto nevědět, neboť co oči nevidí, to srdce nebolí anebo jak říkával doktor Plzák: „zapírat, zapírat, zapírat“. Záleží na situaci, ale spousta lidí to má tak, že s postupujícím věkem jsou v tomto směru víc a více tolerantní. Ale samozřejmě to mají i mnozí lidé jinak, to je jasné.

Další odpovědi
mojitek

druhá šance ,pak třetí a čtvrtá.....je to k ničemu,na to vždycky doplatí ten důvěřivý,bohužel

johana 56

Ne.
Kdo jednou podvede nebo podrazí,nemá šanci.

ivzez

Na druhé šance věřím, ale ne pro podvodníky.

Podvod je promyšlený, jde o záměr – ten, kdo by
mne podvedl, by ode mne druhou šanci nedostal.

ReHu

Záleží na konkrétním případě.

mojitek

Ivzez : jenže ty druhé šance se dávají právě těm " větším či menším podvodníkům"…

ivzez

I kdepak…
Možná to tak někdo dělá,
ale já bych tomu, kdo by mne podvedl,
už nedokázala věřit.

mojitek

nějak nevím o situaci,kdy by se dávala nějaká šance někomu kdo udělal něco v dobré víře :D