lerak14

Věříte na čarodějnice a pověry nebo horoskop?

a co černá kočka?

Nejlepší odpověď
kropitko

Na čarodějnice jo,jelikož já jsem pěkná Ježibaba,,na pověry ne,ale pokaždé si tu pověru uvědomím…

Další odpovědi
GM

Černou kočku mám doma,ta mi dává jen samé štěstí a radost. Věřím na horoskopy a karty, zatím se mi vše předpovězené splnilo do puntíku, slouží i jako varování na co si má člověk dát pozor, co může ovlivnit svou vůlí. Na pověry nevěřím, ale také si je uvědomuji. Věřím na černou a bílou magii.

panenka

Na čarodějnice nevěřím na horoskopy ano protože už se mi kolikrát stalo že to co jsem v horoskopu měla napsáno tak se i stalo.

Michal

Na horoskop,ovšem ne v Blesku ap.

1popelka1

Nevěřím ani na jedno.