LadyG

Věříte na anděly?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
lexx

Ano

Jsou kolem nás, astrální bytosti, čistá energie. Dobří i ti druzí. Dobří pomáhají, chrání, varují, našeptávají nedělej to, zpomal, nepředjížděj ! Nebezpečí ! Zažil jsem mnohokrát.

Další odpovědi
Andělé

Jsem s nimi v kontaktu

Jsme tu stále s vámi…:-)

http://files.mo­jiandele.webno­de.cz/200000382-30caf31c4b/an­dele_258002576­_028.gif

http://www.go­ogle.cz/imgres?q=an­d%C4%9Bl%C3%A9&star­t=10&num=10&hl=cs&biw=10­24&bih=570&tbm=is­ch&tbnid=VFgSDhoW­qGn1KM:&imgre­furl=http://www­.petrsedlacek­.eu/dilo-literarni/i-andele-existuji.html&do­cid=iA3usu-DPAq0NM&imgur­l=http://www.pe­trsedlacek.eu/pu­blic/images/an­del.jpg&w=500&h­=655&ei=6a4QT_zWMo­nAswapw-gN&zoom=1&iac­t=hc&vpx=529&vpy=151&dur­=2715&hovh=257&hov­w=196&tx=78&ty=160&sig=1­15298141939232561779&sqi­=2&page=2&tbnh=17­4&tbnw=105&ndsp=11&ved=1­t:429,r:8,s:10

lukas.zmizik

Ano

chodi dokonce i na odpovedi.cz

led

Ano

Je skutočne aj tu.
Andělé a jej profil:
http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/13455

barnajka

Ano

Ať jsem třeba za blázna, ale věřím :)
Ta má víra nemá konkrétní podobu, ale když mám někdy stavy, že nevím jak dál a co dělat nebo jak se rozhodnout, VŽDYCKY se v pravý čas stane něco zásadního, co mi ukáže cestu a dá mi sílu se po té cestě… kamsi do neznáma… vydat.
Možná je to vždycky jen šťastná náhoda, ale třeba ne.
Nemám tušení, odkud se andělé berou nebo jak vypadají.. Já je vnímám spíš jako nějakou energii..snad energii, kterou tu po sobě nechali naši zemřelí blízcí? Fakt nevím..
Občas se mi ale stane, že sedím doma v prázdným bytě a mám pocit, jako bych tam úplně sama nebyla. A zajímavý je, že i psi jsou najednou naprosto klidní a buď hypnotizovaně hledí na nudnou bílou zeď a nedovedou z ní spustit oči,.. a nebo se naopak nervózně rozhlíží všude kolem sebe, jako kdyby s nima nějaký neviditelný duch hrál honičku :))
Vážně mi nehrabe a vážně to s tím ‚andělíčkařením‘ nepřeháním :))
Věřím ale, že nějaká ochranná síla bdí nad každým z nás.
Nechť si tu sílu každý pojmenuje dle gusta.
Já jí říkám ‚andělé‘ ;)

pusinka50

Ano

Je to takhle nějak. Přijde muž do nebe a povídá Pánu Bohu: Pane Bože, měl jsem nelehký život, hodně problémů, ale když jsem se ohlédl za sebe, tak jsem viděl dvoje stopy a věděl jsem, že jsi se mnou a to mi pomáhalo ty problémy zvládat. Ale musím ti vytknout, že když mi někdy bylo úplně nejhůř a měl jsem chuť se vším skoncovat, tak ty jsi na mě nedohlížel a nechal jsi mě samotného, protože za mnou byly jen jedny stopy. A Pán Bůh mu odpověděl: Synu, byl jsem stále s tebou. Jen tam, kde jsi viděl jen jedny stopy, jsem tě poponášel.

aramah

Ne

zatím jsem neměla tu čest.

50centes

Ano

anonym

Ne

Ne. Vím že to sem nepatří, ale viděli jste v Krimi plus toho ducha? Myslím že to byl jen vír.

quentos

Ano

Klarisa

Ano

Kromě toho i na duchy