Zlatý

Věříte léčitelům, homeopatům, bylinkářkám? Využili jste jejich služeb? S jakým výsledkem?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Už jsem několikrát uváděla, že jsem od klasické medicíny přes homeopatii přešla k bylinkám. Nyní fa Diochi a Energy.
Jsem spokojená, i když bylinky reagují pomaleji. Ale léči příčinu, nikoliv následky jako v klasické medicíně.

Poznala jsem vzájemné vztahy mezi jednotlivými orgány, většinou si při zhoršení zdravotního stavu vím rady. Navíc si nezatěžuji žaludek.

Kdo nezkusil, neuvěří. Velké zdravotní problémy jsou už pro mne minulostí ... Mohu vřele doporučit ...

Další odpovědi:

Zlatý

Souhlasím s Kerberus. Až na Energy.

Zlatý

Určité prvky prakticky využívam. Výsledok je vždy závislý aj na viere v uzdravenie a vzájomnej spolupráci.

Zlatý

Věřím, i když si zachovávám dost velký odstup, pokud se nepřesvědčím . Sám se léčím převážně bylinkami a zdravotní problémy mám tak asi přiměřeně ke svému věku

Bronzový

Nevěřím jim

Bronzový

Nevěřím.Snad těm bylinkářům,ale těch dobrých je málo.Navíc bylinky jsou dobré možná jako prevence,nebo v prvních stádiích onemocnění.Když jde do tuhého - kašlu na šarlatány jdu raději k lékaři.I když dnes jsou kvalifikovaní lékaři možná ještě horší šarlatáni a ranhojiči.

Bronzový

Kerberus má naprostou pravdu, obě firmy jsou vynikající, u obou jsem členem a mám výborné zkušenosti s jejich přípravky 3 roky. A nejen já, celá moje rodina. S léčitelem mám jen jednu zkušenost. Byl to člověk , který předával energii, měla jsem velké problémy s ramenem, celou rukou jsem vůbec nepohnula. Po jeho energ. zásahu to zvolna šlo a mohla jsem aspoň trochu cvičit pod jeho vedením. Nakonec mi ruku úplně vyléčil.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4396
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.