Deli

Věříte léčitelům, homeopatům, bylinkářkám? Využili jste jejich služeb? S jakým výsledkem?

Nejlepší odpověď
annas

Už jsem několikrát uváděla, že jsem od klasické medicíny přes homeopatii přešla k bylinkám. Nyní fa Diochi a Energy.
Jsem spokojená, i když bylinky reagují pomaleji. Ale léči příčinu, nikoliv následky jako v klasické medicíně.

Poznala jsem vzájemné vztahy mezi jednotlivými orgány, většinou si při zhoršení zdravotního stavu vím rady. Navíc si nezatěžuji žaludek.

Kdo nezkusil, neuvěří. Velké zdravotní problémy jsou už pro mne minulostí … Mohu vřele doporučit …

Další odpovědi
terry

Souhlasím s Kerberus. Až na Energy.

led

Určité prvky prakticky využívam. Výsledok je vždy závislý aj na viere v uzdravenie a vzájomnej spolupráci.

Drap

Věřím, i když si zachovávám dost velký odstup, pokud se nepřesvědčím . Sám se léčím převážně bylinkami a zdravotní problémy mám tak asi přiměřeně ke svému věku

samicek333

Nevěřím jim

jendahun

Nevěřím.Snad těm bylinkářům,ale těch dobrých je málo.Navíc bylinky jsou dobré možná jako prevence,nebo v prvních stádiích onemocnění.Když jde do tuhého – kašlu na šarlatány jdu raději k lékaři.I když dnes jsou kvalifikovaní lékaři možná ještě horší šarlatáni a ranhojiči.

rosinka

Kerberus má naprostou pravdu, obě firmy jsou vynikající, u obou jsem členem a mám výborné zkušenosti s jejich přípravky 3 roky. A nejen já, celá moje rodina. S léčitelem mám jen jednu zkušenost. Byl to člověk , který předával energii, měla jsem velké problémy s ramenem, celou rukou jsem vůbec nepohnula. Po jeho energ. zásahu to zvolna šlo a mohla jsem aspoň trochu cvičit pod jeho vedením. Nakonec mi ruku úplně vyléčil.