Věříte kartářkám a vědmám?

Chci se zeptat, zda-li vám někdy kartářka či vědma řekla něco, co se později opravdu vyplnilo. Případně odkud dotyčná kartářka byla.

Nejlepší odpověď
oskar

moje babička vždycky řikavala,že člověk by neměl vědět co ho čeka v budoucim životěže je potom spokojenějši,ja se toho držim.

Další odpovědi
anonym

možná, že trochu věřím, ale s obrovskou rezervou.. nemůžeme je brát nikdy vážně.. oni se navíc také za svoje věštění nikdy nezaručí..

iwetax

Ano, ale poníze bych za to nedala např.: hovor 70kč/1minuta

lorja

U kartářky jsem nikdy nebyla.Jednou mě na ulici zastavila cikánka a za to,že jsem jí řekla kolik je hodin mi četla z ruky.Předpověděla mi druhého syna.Tenkrát jsem ji moc nevěřila,protože jsem byla už vdovou a partnera jsem neměla.Uteklo 5 let a vše se změnilo.Je zajímavé,že jsem si na cikánku vzpoměla,když jsem se dozvěděla,že jsem těhotná.

ReHu

Já jezdím k astroložce a plní se to na cca 90 %. Je z Kolína. Vždycky mě to uklidní, když mám nějakou potíž.

lejla37

Ne