Klarisa

Věříte horoskopům?

Ráda bych zjitila,kolik procent lidí věří na astrologii.Myslíte si,že je osud předurčen hvězdami?A čemu věříte víc.Astrologi­i,kartám,runám,ča­krám apod.Velmi mě to zajímá,protože hodně lidí na těchto věcech vydělává.

Nejlepší odpověď
quentos

Ano, ale jak kterým a jak komu. Jsou dobří a špatní astrologové, dobří a špatní kartáři, důkladné a povrchní horoskopy. Karty nelžou rozhodně, čakry existují zaručeně (vyzkoušeno, osobní zkušenosti), ale „horoskopy“ v dámských aj. časopisech jsou póvl pro pobavení nižších vrstev…

Další odpovědi
kenyrts

Hrozně rád čtu horoskopy a taky jim věřím,ale jenom když jsou pro mne příznivé,když ne,tak si to holt vysvětlím,že to na mne neplatí.

cinda

Jedna velká blbost! Někdo se hold nudí

panenka

já je čtu ale přesní v mém horoskopu na den jsou jen málokdy.

faktor82

Ohledně runových karet – vždycky mi runy prozradily, jak se věci mají a (bohužel) se nikdy nespletly. Naposledy jsem se ptal po pár dnech na stejnou otázku a padly ty samé. Ovšem, co když je to jen náhoda a runy mi (naštěstí) lhaly?

Horoskopům věřím tak zčásti, ale je fakt, že každý má něco z toho svého znamení v povaze a bohužel, u některých se to až moc shoduje. 🙂 Takže, opět, náhoda?