Avatar uživatele
mihelherbí

Věříte ermail nebo to je jen další FAKE?

Ahojte věříte ermaill? více zde : http://www.er­mail.cz/link/caT7lNcmVV­YlXXCXVeT2ACY­eYXcalaJT .Mslíte si,že to opravdu funguje nebo to je jen pokus jak vštípit rekalamu uživatelům? Myslíte, že už někooh vyplatili?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4660 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Niečo za niečo. Ináč to nefunguje.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Vzhledem k tomu, že jak koukám, tak to dostal každý ( včetně mně ) tak blahopřeji k vynikajícímu výdělku. To bude nových milionářů.
Co takhle zapojit svoji hlavu nebo dokonce ruce, ale ne na klikání !!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hippeace

před hodinkou jsem se tam přihlásila ale matka už tam je déle sice po ní nechtěli osobní ůdaje ale eště ji neposlali žádné emaily nebo dotazníky tak nevím :( zatím je to pochybné

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
barnajka

Prakticky stejná otázka tu už dneska padla – a já vůbec nevěděla, o co se jedná.
Už to mám v mailu taky :)

Rozhodně se zapojovat nebudu, ani mě nezajímají podrobnosti. Jak je kolem něčeho příliš velký humbuk, spolehlivě mě to leda tak otráví. Opravdově kvalitní produkt megalomanskou reklamu nepotřebuje – prodává se „sám“. To je stará pravda :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ja to take dostala , ale ani jsem se na to nedivala …, ze to stejne bude neco , co zase nepochopim. 🙂 Tak jsem asi udelala dobre. ?

  • iv-

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
KdoSiOdJinud

Jak píše mosoj, to zas bude milionářů. 😁

Nefunkční, pokud ano tak jen pro vyvolené 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emilly

Ahoj, taky jsem se zaregistrovala. Nejdřív dali 100,–Kč za registraci, pak mě navnadili na jeden dotazník za 20,–Kč, mezitím poslali pár mejlíků kdy jsem za jejich přečtění získala pár korunek a zasekli jsme se na tom, že jsem měla rozeslat deseti lidem nabídku k registraci. Samozřejmě se mi nikdo nezaregistroval, protože tomu nikdo nevěří a protože jsem nesehnala žádný lidi, tak mám nejspíš smolíka. Nejdřív mi asi za 1,–Kč poslali ještě dalšího mejlíka o tom, že můžu ještě stále schánět lidi. A teď už (protože jsem pořád nikoho nesehnala a už ani nebudu), tak mi poslali jen jednu zprávu, ze které jsem penízky už nezískala a od té doby už nic, ani korunka. Jo jo, lehce jsem chtěla vydělat…já husa hloupá 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek