Toruk

Věříte DEODORANTU- má skutečně tu funkci jakou uvádí výrobci?

Skutečně zabraňuje deodorant pocení, nebo je to jen reklamní blábol? Není to podobné jako s přípravky na prodloužení mužského penisu- kdy výrobci tvrdí, jak velmi jejich přípravek funguje a naopak vědecké testy prokázaly, že žádný takový účinný preparát neexistuje? Nejsou to jen falešné nástroje na vymámení peněz od zákazníka? Naštěstí se nadměrně nepotím… ale zajímá mě, kde je pravda.
Doplňuji:
Je to možné, ano, asi antiperspirant… moc se v kosmetice nevyznám… je to svět žen 🙂

Nejlepší odpověď
anonym

100%CENTNÍ ÚČINEK PRO MUŽE: REXONA POWER MEN ANTI-PERSPIRANT ROLL-ON POWER 50ml A PRO ŽENY: DOVE GO FRESCH ENERGISING GRAPEFRUIT,LE­MONGRASS SCENT ANTI – PERSPIRANT,DE­ODORANT 150ml VE SPREJI.BEZ ALERGIÍ A 100%CENTNÍ CELODENNÍ OCHRANA PROTI POCENÍ.MÁME TO SMÝM MANŽELEM VYZKOUŠENÉ A JE TO TO NEJLEPŠÍ PO DLOUHÉM HLEDÁNÍ.---ZDRAVÍ---ZAJ-PO

Zdroj: vlastní zkušenost.

Další odpovědi
ReHu

Asi máš na mysli antiperspirant. Deodorant pouze voní.
Antiperspiranty fungují ale… nemůže to být 100%. Určitě mají svou kapacitu a také lidi se různě hodně potí. A i výrobky jsou různého složení a také různé kvality. Např. Rexona mě svými výsledky nenadchla. Spíše naopak.
Doplňuji:
Jen jsem chtěla doplnit, že jemnou parfemaci mají všechny, ta ale není vesměs cítit a také, že kvalitní přípravky neucpávají póry, jak se mnohdy uvádí. Ale, jak jsem již psala, je to u různých výrobců různé. Je třeba informací a testů 🙂.

BENYTA

Když vynechám hodnocení toho prodlužování,o kte­rém vážně nic nevím…
Jak píše ReHu,určitě myslíš antiperspiran­t.Předpokládá vyčistěnou suchou pokožku,pak opravdu „drží“.Pro neštastníka,který se potí nadměrně by měl fungovat tak,že by měl rozkládat pot a nepropouštět zápach,pro běžné spotřebitele zároven fungovat jako deodorant.