Věříte číslům o návštěvnosti filmu Babovřesky?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Zrovna dnes jsem zaslechla z rádia,kolik lidí už film vidělo a kolik peněz vydělal a docela jsem se nad tím podivila.I když trilogie Slunce,seno..... jsou nesmrtelné,čeho je moc,toho je příliš.Babovřesky jsem neviděla a ani se na ně nechystám,myslím si,že to je zase na "jedno brdo",takže si klidně počkám,až to bude v televizi nebo na internetu ke stažení.
Takže těm číslům moc nevěřím,jedině za předpoladu - jak píše Bohemica - že většina lidí šla do kina na "volňásky".

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

anonym

No právěže tak trochu dá! Většina lidí, které znám a byli na tom filmu, dostali vstupenky zdarma (produkce filmu je disribuovala po firmách, zemědělských družstvech ap.) , takže se diváci do kina dostavili!

Zlatý

badisko

no ted jsem se jeste podival na csfd.cz a tam je hodnoceni 31%...ale ma zase lepsi hodnoceni nez kanenak 1.2.3 coz je prumer rak 20%....snad jedine naco se od Trosky podivam je slunce seno a par facek ...slunce seno jahody....on je celkove alespon pro mne nezajimavy ...nutno dodat ze se ale spouste lidem libi....ja radeji Tima Burtona a podobne ..

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 777
Zlatý briketka10 583
Zlatý annas 575
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 426
Zlatý Drap 401
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.