Věříte číslům o návštěvnosti filmu Babovřesky?

Nejlepší odpověď
hanny 2

Zrovna dnes jsem zaslechla z rádia,kolik lidí už film vidělo a kolik peněz vydělal a docela jsem se nad tím podivila.I když trilogie Slunce,seno..... jsou nesmrtelné,čeho je moc,toho je příliš.Babovřesky jsem neviděla a ani se na ně nechystám,myslím si,že to je zase na „jedno brdo“,takže si klidně počkám,až to bude v televizi nebo na internetu ke stažení.
Takže těm číslům moc nevěřím,jedině za předpoladu – jak píše Bohemica – že většina lidí šla do kina na „volňásky“.

anonym

No právěže tak trochu dá! Většina lidí, které znám a byli na tom filmu, dostali vstupenky zdarma (produkce filmu je disribuovala po firmách, zemědělských družstvech ap.) , takže se diváci do kina dostavili!

badisko

no ted jsem se jeste podival na csfd.cz a tam je hodnoceni 31%…ale ma zase lepsi hodnoceni nez kanenak 1.2.3 coz je prumer rak 20%…snad jedine naco se od Trosky podivam je slunce seno a par facek …slunce seno jahody…on je celkove alespon pro mne nezajimavy …nutno dodat ze se ale spouste lidem libi…ja radeji Tima Burtona a podobne ..