huxa

Věříte či máte nějaké zkušenosti se zvířecími kameny?

Třeba hadí kámen či ropuší kámen. Dle bájí se objevují v hlavách hadů, ropuch, které musíte zabít určitým způsobem a získaný kámen by za to měl stát.

Nejlepší odpověď
www

Žádný kámen z živého tvora mně nestojí za to, aby muselo zvíře zemřít.
Není to žádná alternativa, nemá to žádný účinek,
ale je to jen lidská zvrácenost a zvrhlost !!!

Další odpovědi
anonym

Pokud bych měla uvažovat o nějakém „zvířecím“ kameni, tak nejspíš tygří nebo býčí oko a jako hadí kámen např. novinka na trhu s kameny:

Hadí achát
Hadí achát se nachází v Brazíli ve státě Rio Grande do Sul. Hadí acháty jsou zvláštní svojí podobou. Netvoří uzavřené geody, nachází se ve formě plochých útvarů. Z jedné strany bývá chalcedonová hmota pokryta drobnými krystalky křemene. Hadí acháty jsou na trhu novinkou a pro svoji originalitu jsou velmi oblíbené v moderním šperku.

To bych chtěla vědět, kolik hadů nebol ropuch by bylo třeba zabít, aby soudobému člověku došlo, že se chová hůř než zvíře, když jim chce v lebce hledat kameny.