Eiffela

Věříte bylinkám?

Spolupracuji s firmou, která se zabývá zlepšením našeho zdravotního stylu.

Nejlepší odpověď
Lenjička

Věřím jen bylinkám, které si sama vypěstuju nebo natrhám. Sbírám květ bezu, lípy, meduňku, kopřivu a petržel na čaj. Jinak babička dělá i mastičky 🙂 Jsou opravdu zdravé a hlavně si myslím, že když o sebe člověk dbá a neodbývá se instntními věcmi a produkty z hypermarketů, má ze sebe i lepší pocit 🙂

Další odpovědi
ReHu

Bylinkám ano, ale ne všem zpracovatelům a dodavatelům.

SajmonModer

Ano, ale jak kterým.

Terryle

Jak v čem. Dělám si meduňkovej čaj na lepší usnutí nebo na zklidnění, při nemoci piju čaje na kašel nebo na bolení v krku, ale spíš jako podpůrnou léčbu – jen na ně nespolíhám.

dědapetr

Ano používam je Peruánské byliny a z tibetu.Spoko­jenost.

quentos

nedám na ně dopustit, jsem léta letoucí v kontaktu s vynikajícím bylinkářem, který, jak sám říká, má byliny úplně na všechno. Vždy pomohly.

Eiffela

Jsou to bylinky a různé oleje, které pomáhají zlepšit naše zdraví…

Eiffela

Já používám trošku jiné a taky jsem opravdu spokojena…