Monny

Věříte bankám?Nebo raději si ukládáte peníze doma?

Nejlepší odpověď
BEAES

Peníze mám po bankách, raději ve vícero, kdyby nějaká padla.

Další odpovědi
dudu

Nevěřím ani sám sobě, natož bankám, ovšem těch svých „pár šupů“ si tam ukládám, abych nebyl ke všemu okraden inflací a partou vynalézavých zlodějů. Banku si pak vybírám nikoliv podle líbivé reklamy a honosného baráku, nýbrž podle její genese a reálnosti proklamovaných světlých zítřků.

quentos

Nedávno jsem si zavedl svoje první spoření, tak uvidím.

oskar

Doma v nočním stolku.

led

Potrebujete vedieť aj kde presne? Alebo vám stačia súradnice:
Vesmír-Slnečná sústava-planéta Zem

Mili @

Do banky, ale vybírám si podle služeb…

benaja

Strožok,jedině strožok!

adamvalkoj

Našel jsi to? Prosím podívej se na tento odkaz s více informacemi ohledně trezorů.http://www­.etrezory.com Hodně mi to pomohlo s výběrem.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.