loosi

Věříte astrologům? Dokážou říct jak se bude člověku dařit v cca následujících 5-ti letech?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Nevěřím i když horoskopy ,když čtu tak na mě pasují…ale nevěřím, že by se to odhadlo na tak dlouho dopředu.
Záleží na každém jedinci , jakou má víru.

Další odpovědi
Drap

Astrologové hovoří většinou dost obecně, takže by bylo s podivem, kdyby se z více jak poloviny netrefili. Osobně nevěřím

Hlada

Četl jsem pár osobních astrologických předpovědí jiných lidí, vždycky to byly univerzální bláboly, z kterých si dotyčný vybral to, so se mu líbí. Tím ale obecně astrologii nezavrhuji. Je možné, že mám jen špatné informace.
Naopak osobně jsem byl u renomované kartářky, která mi řekla detaily z prožitého života s pravdivostí výrazně vyšší, než náhodných 50/50% bez jakékoli předchozí informace. Do budoucna ale nic smysluplného neřekla.

redy

Já osobně ne, jsou to keci.Ale nikomu neberu jeho názor, kdyby to fungovalo neděli by se věci ktrý se dějou.

dudu

Ani slovo.

Mapel

Rozhodně ne.

anonym

Že by byli tak hodní a řekli že dobře?