zjentek

věřit naší alopatické medicíně,tzn.jíst tabletky a věřit jim? Nechcete něco změnit a začít u sebe?

Nejlepší odpověď
annas

Mě alopatická medicína zklamala, několikrát jsem to zde zmiňovala. Neléčí příčinu chorob, ale až její následky. Je hodně těch, kteří v alternativní způsoby léčení nevěří. . Nikdy jsem nikoho nepřesvědčovala, každý se může rozhodnout, jak chce.

Když mě spolužačka (lékařka) seznámila s principy čínské medicíny, energií jin a jang, fungováním čaker atd., přešla jsem na homeopatii a „bylinky“. Je ale pravda, že jde o běh na dlouhou trať, výsledky se dostavují pomalu. Občas se objeví určité potíže, ale " homeopatické kuličky" a bylinkové extrakty je zvládnou.
Zřejmě máte zkušenosti, takže se nebudu víc rozepisovat.

Domnívám se, že za určitých okolností by se měly využívat oba způsoby léčení.

Další odpovědi
Drap

Já jim zas tak uplně nevěřím, a co mohu, tak řeším jinými způsoby. Ruku ale na srdce. Někdy je nutné se svěřit felčarům a věřit jim.