Věřit lidem nebo jim nevěřit?

Lidi ve snaze vyhrát často lžou a je tedy lepší lidem věřit nebo jim nevěřit, čím lépe je člověk oblečený tím více většinou i lže a říká on prý hraje jenom divadlo, podle role a kostýmu.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Drap

Jiná možnost

To si každý musí zvážit sám. Pokud však nebudeš věřit lidem,dá se předpokládat, že ani oni nebudou věřit tobě.

Další odpovědi
anonym

Jiná možnost

Doplňuji:
Důveřuj ale prověřuj 😉

anonym

Ano

Mezilidské vztahy jsou založeny na důvěře. Bez důvěry žádný solidní vztah nevytvoříte.
Vaše teorie jsou opět někde mimo realitu. Základem vztahu není ani postavení, ani oblečení, ani náboženská nebo sektářská příslušnost.

anonym

Jiná možnost

Formulácia odpovedi vašej ankety je chybná, odpovede na jej základe môžu mať opačný výraz.
Ku ktorej časti otázky sa viažu anketné odpovede?
Ano – veriť? (verieť) / Ne – veriť (neveriť)?
Ano – neveriť? (neveriť) / Ne – neveriť? (veriť)
Ak chete naozaj odpovede, treba presne a jednoznačne formulovať anketné body.
Doplňuji:
Ako mám teda odpovedať?
Ja ľuďom verím, neverím tým u ktorých cítim faloš

anonym

Jiná možnost

Doplňuji:
většina věří pokud se nespálí, ale i pak nezatracuje a doufá

Motion

Ne

balca

Jiná možnost

RedC22

Ne