LuK4S3k CZ

Věřily byste téhle stránce ? Nevím jestly to mám vyskoušet nebo to nechat být.

http://www.cz.n-mobile.net/flip­per/?ncode=02c339e02­1717cc6210d58d3a23d8fc6&­id_promo=168

Nejlepší odpověď
briketka10

zahrát si můžeš, ale nic nevyhraješ „nevěřím takové stránce“ ani jiným podobným bohudík..

Další odpovědi
Drap

Osobně bych do toho nešel, ale rozhodnout se musíš sám

Kamionacka09

Nechala bych to byt,v dnesni dobe ti nikdo nic jentak zadarmo neda jen ty budes platit.Je to dalsi tahani penez od duverivich.

Elk

Jestli máš IQ pod 80, tak Tě to možná zaujme. Vždyď je to hovadina. Jesli máš IQ větší, tak usoudíš, že je to skutečně hovadina. Nemáš PS?
Nebo si pořiď psa – v útulku je jich dost a přijdeš na jiné myšlenky.