LuK4S3k CZ

Věřily by ste tomuhle ?

https://coinge­neration.com/ já vím sice to vydělává málo ale myslíte že se tomu dá věřit.
Doplňuji:
A nevíte prosím jestly je to zdarma ?

Nejlepší odpověď
badisko

Zde toho trochu vic … http://digital-generation-cz.webnode.cz/ proc ne… dostanes stejne prd .....
Ja to delam zdarma pro projekt ..SETI at home ..funguje to na stejnem principu …
Musim dodat ze jsou i lepsi reseni jak si vydelat ..:D napriklad si najit praci …;D

Další odpovědi
Quimby

Nevím jestli vrovna týhle firmě, ale jinak to existuje, např pro zpracování vědeckých dat .(ale to je zdarma) Akorát se na tom vážně nedá vydělávat, protože zaplatíte víc na elektřině než kolik tim vyděláte.
Doplňuji:
Pro tebe určitě, ale moc za to asi nedostaneš, podle jejich stránek: How profitable can this be?

The size of your payment will be directly proportional to the time that our application was running on your computer during the previous month.
In our case the more Threads you take up, the higher your income.
The minimum standard award is $1 per day ($30 per month) for one running Thread.