Mili @

Věřili byste tomu, že šedesátiletá žena

porodila trojčata??????
http://tn.nova­.cz/red/zajima­vosti/sedesati­leta-zena-brzy-porodi-trojcata.html
už se stalo.....

Nejlepší odpověď
Jahoda

Jéééžiš. Podle mě je ani nestačí vychovat a připravit do života. Podle mě už to nestihne. Navíc porod pro šedesátiletou ženu je velmi namáhavý.

Další odpovědi
led

Aby vás tá žena neprekvapila dlhým životom. Už som tu písala o matke môjho spolužiaka.
Porodila ho ako 60 ročná a zomrela, keď mal 30 rokov.

ten který je

Tato žena je z mého úhlu pohledu sobec.Její děti se pravděpodobně nedočkají podpory a výchovy ve věku,který je náročný a plný zmatků.

BEAES

To ji tedy obdivuji, já bych do toho určitě nešla.

anonym

pokud tato žena dokázala přivést na svět v 60 zdravá trojčata je určitě velmi vitální a věřím že se o děti bude umět postarat i v tak pokročilém věku

dagmarka111

Já si myslím Mili,že ty by jsi to zvládla také.