fcoop

Věřili byste tomu,že hned poté, co Bell sestrojil telefon,tak tam našel tři zmeškané hovory od Járy Cimrmana?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
annas

Ano

Jako vždy měl Cimrman smůlu. Zřejmě na rakouském patentovém úřadu byli úřednící pomalejší a nezapsali okamžitě jeho vynález mezi patenty. Američtí úřednící byli rychlejší, takže Bell o prsa vyhrál.

Další odpovědi
led

Ano

pred 40 dny mal len 2 zmeškané hovory:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vite-ze-kdyz-alexander-graham-bell-vynalezl-telefon

anonym

Ano

Psalo se o tom v NTimes. Telefon nemohl slyšet, protože neuměl přehrát vyzvánění v mp3.

rosinka

Ano