Měl jsem dnes velkou ptačí návštěvu. Věřili byste tomu?

Bydlím na polosamotě a slétly se ke mě vlaštovky z celého okolí,nikdy toto nepamatuji,na­počítal jsem jich přes 200.Jsou to holky šikovný,
jen jsem to stíhal starým foťákem,novej je v opravě.
http://tinypic­.com/player.php?v=a­ymvf4%3E&s=8

Nejlepší odpověď
zjentek

klidně bych věřil ..já měl zase před nedávnem 7777bodů, též zajímavé

Agneta, nevím nevím, jestli se rorýsi takhle srocují na elektrickym kabelu ,)

Další odpovědi
Agneta

Nejedná se o vlašťovky, ale o rorýse :DDD
Doplňuji:
zjentek…a já zas nevím, jestli „odlétají nejdřív“ vlašťovky, nebo rorýsi? snad je rozeznáš podle ocasu :DDD
(já ano)

mosoj

To se už houfují a odletí.
Do podzimu přijde doba ledová.
Doplňuji:
No jo, koukám že svět již červená.

ahold

Je to sice dost nekvalitní, ale taky si myslím, že jsou to vlaštovky. Rorýsi mají delší ocasní pera.
Každopádně máš hezký zážitek.

Agneta

nemožné, že by vlašťovky už odlétaly, nevěřím – přísahám

Pepa25

Na tom videu je prd vidět, roznat rorýse a vlaštovku si netroufám. Ale teď je opravdu čas na rorýse, ne na vlaštovky …