Moniccc

Věří někdo z vás na voodoo panenky?

??

Nejlepší odpověď
anonym

Existují, a co je horší fungují. Ostatně tak, jako černá magie. Voodoo panenky v Africe k rituálům černé magie patří. Zřejmě i tady platí – jiný kraj, jiný mrav. Stačí navštívit muzeum v Lusace, kde je celé oddělení věnováno čarodějnictví, bílé i černé magii.

Další odpovědi
hanulka11

Originální voodoo přízové panenky pocházející z Thajska nemají s černou magií vůbec nic společného, právě naopak, jsou tím nejroztomilejším co v MutantShopu naleznete. Každá voodoo panenka má své kouzlo, zvláštní pravomoce a pozitivní magickou energii. Všechny panenky musí milovat a být milovány a tak zmírňují napětí a stres každodenního života. Vyberte si tedy tu pravou panenku, která nese takovou magickou energii, která se hodí právě k vám a bude vám věrným talismanem. Díky řetízku na klíče a poutku na mobil ji můžete nosit vždy při sobě. Je to také velmi originální dárek pro vaše nejbližší a přátele. Ten kdo si koupí přízovou voodoo panenku si domů spolu s ní přinese kouzelnou moc a všechny tajné sny se díky ní splní. Voodoo panenky mají magickou sílu pouze tehdy, pokud v ni člověk věří

Zdroj: MutantShop

Damiana

Já si tedy nedovedu představit, že bych bodala špendlíky do nějakého „mrňavého paňáka“, to si to s jeho „modelem“ vyřídím na rovinu.
Když mne někde píchne, tak je to podle mne určitě tím, že jsem to zase moc přehnala s quickstepem… 🙂 Snad nikoho neštvu tak, že by na mě sesílal kletby…
Auvajs!
…Tedy alespoň doufám…:-)

kamila44444

Ano, věřím.

smutnydrak

Já věřím jen Panence tady z odpovědi.cz

Illines

Ano , verim.

lenka.seda

Celkem jo