Dakstor

Veřejně známá osobnost, platí si za články v médiích?

Zdravím chtěl bych se na jednu věc ohledně známosti.Dneska člověk ,který má lepší barvu hlasu je méně známý než třeba Justin Bieber a další.A mohu se zeptat proč tomu tak je ? je to tím ,že tyto slavné osobnosti si zaplatí články v mediích ?

Nejlepší odpověď
sesednizkola

Kontakty, znamosti, prubojnost, prvnich par susnu co vydelam vrazim zase do sve reklamy atd.. O umeni neceho to v popularni hudbe fakt neni.

Další odpovědi
gecco

Ano, jistě, marketing vládne světem…
😉
Když si zaplatíš publicitu, můžeš se stát světovou celebritou…
😉

střevo

ty vole takovej je svět já sem taky furt neznámej a mám lepčí hlas a nesmrdím v podpaždí samozdřejmě
😉

lexx

lidi je přespočet a je z čeho vybírat, no. jo a vostrý lokte, drzá huba, konexe, to je vono

Klaproth

Víš jak funguje showbyznys? Producentské firmy dělají důkladné marketingové průzkumy trhu, pokud najdou volné místo, tak pomocí zaplacených mediálních agentur do médii protlačí kohokoliv, o němž se dá předpokládat, že jim přinese zisk.