rebel69

veřejne práce

chtěl bych se zeptat,v roce 2008 jsem dostal 300-hod VPP.marodil jsem asi přes rok tak že jsem neodpracoval skoro nic.Pak jsem šel do plneho invalidniho duchodu,podal jsem žadost o zrušeni VPP,už rok mě nedaly odpověd az ted mě přišel dopis od soudu že musim doložit potvrzeni o zdravotnim stavu od lekaře.Chci se zeptat,,zruši mě VPP,nebo to bude tak furt dokola,děkuji

Nejlepší odpověď
standa

…ale ono ve vašem případě NENÍ NIC furt dokola !

  1. spáchal jste trestný čin → ANO
  2. byl jste odsouzen → ANO
  3. trest jste vykonal v celé výši → NE
  4. požádal jste o prominutí → ANO
  5. byl jste vyzván, abyste doložil lékařskou zprávu, která bude podkladem pro rozhodnutí soudu → ANO
  6. a soud už rozhodnul ? → NE

…tak co je tady „furt dokola“ ?

Pošlete tedy k soudu požadovanou zprávu + doklady o plné invaliditě a vyčkejte…

Soud vaší žádosti vyhovět NEMUSÍ.

Nikdo vám tady bez znalosti detailů trestního spisu neodpoví zda soud žádosti vyhoví či nikoli.

Další odpovědi
verka

Snad to rozhodnou podle zdravotního stavu. Někdy se hodnotí ale i snaha.

jan0111

asi ano