gizungira

Věra Rybníkářová z Čejkovic – má někdo zkušenost s touto paní? Dorazilo někdy u ní objednané zboží?

Nejlepší odpověď
anonym

Já si nikdy u této paní nic neobjednával, takže nepomůžu.

´´´´´´´´´´´´´´´
Asi to bude nějaká vykutálená ženština.

Zdroj: http://www.isir­.info/isir/spis/161­127/A/Vera-Rybnikarova

Další odpovědi
Drap

Podej trestní oznámení

Emefej

Neznám jí. Zkušenost nemám.

tralala77

Zlodějka, pozor na ni, mě obrala o 200kč a pak mi ještě vyhrožovala, že mě udá na policici (atd…) za poškození jejího jména, protože jsem k jejímu inzerátu připsala, ať si na ni lidi dávají pozor. A co jesem slyšela od známé, tak nejsem první, koho okradla.

Petr jj

Příspěvek smazán administrátorem.

Petr jj

tak po všech nechutnostech se vše vyřešilo

velurka

A zaco vas ta pani okradla teda něco ste chtěla koupit::? ja teda nemam problém me vždycky všechno probehlo oka a uz jsme spolu vícekrát obchodoval .

Petr jj

Není podstatné, co jsem chtěl koupit. Podstatné je, že peníze si vzala a s jejich vymáháním mi musel pomoct až právník. Od události je to již skoro rok, přesto mne paní Rybníkářová neustále kontaktuje pod falešnými jmény a různými telefony. Kdo má málo zábavy a času nazbyt, vřele mu obchodování s paní doporučuji. Ostatním bych poradil, ať si nejdřív nechaji vyjet záznam z insolvenčního rejstříku