terry

Vepřovou packu pro psy ovařit, nebo dát syrovovu?

Psi do 15 kg

Nejlepší odpověď
mosoj

Nejsem rádoby pejskař, ale psům syrové maso nepatří.

Další odpovědi
briketka10

Lze bez problémů dát syrovou i sušenou.
Tyto jsou sušené:

http://www.upit­bulla.cz/mapes-veprova-pacicka/

Další:
Na takovou povalující se nožku nemám moc žaludek
Si myslis, ze u nas z tech nozek neco zbyde? Kdyz je syrovy dostanou? Ozerou kuzi, schroupou kosti a chrupky a slachy, stipavy odstepky a „nehty“ jim nakonec vezmu. Otazka max. pul hodiny.

http://www.cz-pes.cz/diskuse/4_7468_0­.html

lukas.zmizik

dáváme psům maso jedině syrové…vařené kosti mění svoje přirozené vlastnosti, třeba jsou těžce stravitelné

staletí tu žili psi a psovité šelmy na syrovém mase které si ulovily nebo na ně zbylo, pak přišel člověk, vzal si psa domů a řekl si, že psovi bude vařit, protože když to chutná páničkovi, bude to chutnat i psovi

Mc Merkurion

… když chci mít od něj na chvilku klid, tak mu ji dám syrovou …

cochee

Jen ji povař. Nevařenou nožičku by měl tak max na hraní.