Monzenk

Věnujete se svým dětem, anebo je necháváte u počítače? Popřípadě kolik jím je?

Nejlepší odpověď
mosoj

Nechávám je u počítače. Jednomu je 46 let a druhému 39.

Další odpovědi
Drap

Nevěnuji se už svým dětem u počítače je nenechává život. Věk:
31 a 35

anonym

V dnešní době je to trend nechávat děti u pc,aby někteří měli dost času na jiné věci,
Já děti u pc nenchával a ani vnučku,tak max.15–20 minut u prohlížení fotek,nebo dom,videa nebo u vaření na sucho.
Dětem je lépe se věnovat jen jak jeto možné.

Emefej

Je jim mezi třiceti a čtyřiceti. Jestli sedí u počítače je mi jedno.

jedubaba

Syn,dnes 32let doslova vyrostl u počítače.V té době začínal na Didaktiku,který jsme si koupili spíše pro sebe.Nemám pocit,že by mu to nějak ublížilo.Velký počítač si už složil sám a dnes opravuje počítače rodině i známým.