panxnotdead

Věnujete se sportu, kterému jste se věnovali i v mládí?

Jestli ano, tak kterému?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
www

Ne

U většiny sportů to již ve stáří jde jen rekreačně.
Osobně jsem se věnoval střelbě z malorážky a ROB. Dnes na obojí už nemám, jak kvůli kondici, tak i očím.

Další odpovědi
badisko

Ne

Uz take ne neni cas… leta jsem zavodne plaval… ted uz jen jako relax .

Doplňuji:
Ploutvove plavani …zde je o tom vic je pomerne nezname http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Plou­tvové_plavání

marci1

Ne

Doplňuji:
Ne nevěnuji. Kdysi to byla to atletika, gymnastika.Teď vše jen rekreačně.

arygnoc

Jiné

občas, v old týme. volejbal.
denne. šachy.