Věnujete se nějakému sportu, tím nemyslím surfování na internetu?

Zdá se mi, že v kategorii SPORT, je minimum otázek a odpovědí. Dá se tedy předpokládat, že sport je pro zdejší uživatele méně příjemné hobby, nebo je to jen neznalost?

Nejlepší odpověď
gecco

Jo…
😉
WW sjezd a speleo (ale to už jen tak výjimečně)…
😉

Další odpovědi
Lamalam

Dříve na vrcholové úrovni sportovní střelbě – kategorie sportovní pistole. Dnes střílím na amatérské úrovni v soutěži Lidové obranné střelby.

Hans51

Už 18 let chodím rybařit. Příjemný relax, ať už je jaro, léto nebo podzim. V zimě nechodím, jsem trochu zimomřivý 😁

Klaproth

Od malička až do staršího dorostu jsem hrál hokej za Kladno (jsem několikanásobný mistr republiky). Intenzivně se věnuji vysokohorské turistice a lezu po skalách.

Emefej

Mnoho let jsem závodně hrál šachy.

Drap

Velmi okrajově a málo , vše jen rekreačně. Jen to co dovolí věk a tělesné možnosti.

Mc Merkurion

fyzické práce si užiju dost,tak proč ještě sportovat,jinak kdysi šachy…

Lamalam

gecco > jakou nejtežší vodu jsi dal? Já WW IV a už bych to nechtěla zopakovat.

gecco

Asi kousek ´Čerťáků´, z Loučovic…
😉

gecco

Lamalam – je hrozne podstatne, na jake lodi…
😉
Odpovim pozdeji…