terry

Věnovali jste dnes něco k Valentýnu? A co to bylo?

Ti, kteří neslaví, odpovídat není třeba. Já také neslavím.
Doplňuji:
To je moc dobře. Podobné mi je bližší, než nějaké extravagance či drahé dary.

Nejlepší odpověď
Hohny

Útratu v restauraci, lásku a kytičku.
Taky nejsem nějakým velkým zastáncem tohoto svátku :)

Další odpovědi
helcaify1

Doma jsem udělala rybu, svíčky, partner koupil víno a růže. Udělali jsme si krásný večer s luxusní večeří :)

Damiana

Teď jsme se vrátili z tanečního večera. Dali jsme si tam nealko šampus a manžel mi daroval takové něžné náušničky. Teď si pochutnává na chlebíčkách a na vanilkové pěně s malinami, které jsem pro něj zase připravila já. 🙂