pekynka

Venkovní parapety ?

Ŕešíme materiál -pozink, plast, kamenina. Mezi plastem a kameninou není propastný cenový rozdíl.existuje ještě jiný materiál?

Nejlepší odpověď
Bumbes

Například měď.
Ale tu bych nedoporučoval na neoplocený objekt. Oblíbenci Michala Kocába by je hned šlohli a zpeněžili.

Další odpovědi
elektrikář

Keramický glazovaný oblad.Pokud jej nepoškodíte hrubým nárazem jistě vás přežije Používal se na domech obložených fasádními obkladačkami z Raka. A na fasádách z bílých a čevených ostře pálených glazovaných cihel. Krajní dlaždice má zaoblenou odkapovou hranu která se nechává přečnívat přez hranu zdi,aby voda nestékala po zdi,musí se udělat minimální spád.