Venezuelský president skonal a budou mít týden smutku a co my ?

Budeme mít týden veselí, až skončí Klaus ?!

Nejlepší odpověď
odpomass

Týden veselí v tomto ohledu budu mít minimálně za 5 let…

Další odpovědi
Drap

Ve Venezulele mají jisté sociální jistoty. Ti si to mohou dovolit. My na takové věci nemáme čas.

anonym

Barbakane, Ty jsi ale napsal, že venezuelský prezident skonal. Klaus se jenom někam přesune. Tady důvod k oslavám určitě není. Politicky je jako osobnost stále dost silný. Nevěřím tomu, že nás ještě pár let nebude obšťastňovat projevy toho, že je naživu, a že z politiky ještě nehodlá odejít.

Larissa

bohužel, veselí bude trvat jen pár hodin

Rocker

Ten náš stále ještě žije,takže zatím není co slavit

anonym

no bóže, namiesto Santovych bonmotov budeme počúvať Vínéčko biué

anonym

Očko, pro mne je Klaus mrtvý od doby, kdy vstoupil do politiky!