Pokročilý

Velmi pomalé nabíjení mobilu Prestigio Multiphone 4044 Duo....

Mám mobil Prestigio Multiphone 4044 a baterie se nabíjí velmi pomalu. Nabíjím například hodinu a baterie se nabije jen o 10%.. Nabití do 100% Trvá 15hodin.
Mám originál nabíječku i baterii o kapacitě 1500mAh. Nevíte jal zrychlit nabíjení, protože mám druhý mobil Aligator s4000 a ten má kapacitu baterie 1300mAh a na 100% se nabije za 2 hodiny

Odpovědi:

Zlatý

Nabíjení je tak ošetřeno mikroprocesorem mobilu. Je nastaveno na 1/10C což je považováno za nejšetrnější nabíjení vzhledem k baterii. Nic s tím neuděláš.

Běžně se ale používají nabíjecí proudy do 1C, tedy maximálně 1 hod nabíjení s tím, že se snižuje životnost aku baterie-

Zlatý

Najprv si preverte rýchlosť nabíjania pri vypnutom stave. Pri zapnutom mobile totiž môžu bežať buď v pozadí, alebo priamo niektoré programy, či wifi, bluetooth, ktoré odčerpávajú dodávanú energiu.
Ak sa nabíjanie vypnutého mobilu viditeľne zrýchli, skontroľujte si v mobile spustené programy a nežiaduce vypnite, prípadne, ale opatrne. odinštaľujte.

Zlatý

Jaký proud nabíječka dodává? Je to alespoň 1A? Pokud ne zkuste si takovou obstarat.
Doplňuji:
Je však možné že se jedná i o softwarovou chybu, ujistěte se že používáte nejnovější verzi systému Android dostupnou pro váš telefon ...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.